| Anonima985 a întrebat:

TPU!

Am nevoie de ajutor, va roog! sad

Stiti vreun site cu bijuterii pentru cupluri personalizate (de argint, sau macar de calitate), gen cu initiale etc?

Chiar nimeni nu e indragostit pe aceasta comunitate? Oare cer prea mult?

9 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Cupluri personalizate? interesant...

| Anonima985 explică (pentru K0sti):

" pentru cupluri, personalizate" Sarcasm [mod activat] straight face

| K0sti a răspuns (pentru Anonima985):

Stiti vreun site de bijuterii personalizate pentru cupluri? ...indragostit-o!

| Anonima985 explică (pentru K0sti):

Nu chiar indragostita (nu sunt genul de amorezata), doar nu ai apreciat tu indeajuns minunata mea inversiune.batting eyelashes

Multumesc, insa tot nu mi-ai raspuns la intrebare, dragul meu, Costi (prefer varianta clasica a numelui tau) happy

| Anonima985 explică (pentru K0sti):

Multumesc mult! Apreciez ca te-ai facut util :*

| K0sti a răspuns (pentru Anonima985):

Pentru putin!
Meritul de a ma face util e al tau! happy

| Anonima985 explică (pentru K0sti):

Observ ca esti pus pe complimente! M-ai facut sa ma simt speciala! happy O zi buna! happy

| K0sti a răspuns (pentru Anonima985):

La fel, mersi! happy