| Anonima985 a întrebat:

Buna seara, TPU! Am o intrebare pentru voi, sunt de fel cu multe nevoi.

Stiti vreun site cu bijuterii pentru cupluri personalizate (de argint, sau macar de calitate), dar sa nu fie sarlatanie, ci adevarate. happy

Va fac la schimb o poezie, de cea mai mare precizie. Iar pentru cel mai bun o mare funda, de nimeni niciodata nu ma confunda.

2 răspunsuri:
| Raicu_Alina_1990 a răspuns:

Cel mai bine sa faci la comanda cum doresti tu, din aur sau argint.