| Valentin_Vali_1998_1858 a întrebat:

Bună TPU am nevoie de un produs de la EMAG dar este stoc epuizat! Știe cineva cât durează până revine în stoc?????

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu lucram la eMAG sa stim asta. Poate maine, poate niciodata

| NLS a răspuns:

Daca nici la alte magazine online nu e pe stoc, asta e un indiciu ca nu va veni curand. (sunt foarte improbabile sansele sa se fi terminat de la toate magazinele in acelasi timp, deci acel produs nu a mai fost primit de o durata mai mare de timp)

Intreaba-i pe ei in orice caz, noi nu suntem nici Argentine, nici omizi...

| Bizon95 a răspuns:

Daca nu tii neaparat sa il iei de la eMAG, poti sa il cauti pe
www.compari.ro
daca tii neaparat sa iei de la eMAG, singura solutie e sa le dai telefon (serviciu clienti e 24/7), insa s-ar putea sa ai surprize (sa revina pe stoc, dar mai scump)

| Furnicuta000 a răspuns:

Ai vazut ca la fiecare produs apare ori "in stoc" ori "stoc limitat" ori "livrare in 3 zile" ori "livrare in 10 zile" etc.
Deci daca eMAG are intentia sa vanda acel produs chiar daca nu il are tot face rost de el. Dar daca apare "stoc epuizat" probabil nu il va mai vinde.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa faci tu comanda si ti-l aduce oricand

| Drsss a răspuns:

Intreaba-i pe ei, noi nu avem de unde sa stim