| xLove a întrebat:

Daca un produs de pe eMAG e stoc epuizat, cand vom avea din nou posibilitatea sa cumparam produsul? Am urmarit de ceva timp o tableta, pe care mi-am dorit sa mi-o cumpar de Craciun, insa, azi am observat ca e stoc epuizat.

9 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu stie nimeni... depinde de la produs la produs, de la furnizor la furnizor

| EU19 a răspuns:

Posibilitatea o vei avea in cel mai scurt timp.Cel putin asa ar zice ei.Pana revine orienteazate si catre o alta tableta sau un alt site de pe care poti cumpara aceea tableta.

| Jokerh6662 a răspuns:

Da, se vor mai vinde altele happy

| Qwgjfwmx a răspuns:

Ar fi trebui să apară în maxim 42 ore. dacă nu apare probabil că nu se mai fabrică acel tip de tabletă sau poate nu se mai găseşte. încearcă să cauţi acel produs altundeva.

| mysmile a răspuns:

Cand se vor introduce din nou pe stoc.dar poate dura foarte mult timp

| DoarEuDia a răspuns:

O sa poti sa ti-o cumperi cand o sa reapara in stoc, ar trebui sa urmaresti zilnic site-ul ca sa vezi. Sper sa ai noroc si sa apara repede in stoc! :*

| DorobantuAdrian a răspuns:

O sa poti sa o achizitionezi atunci cand se va reinoi stocul.

| Katinkina a răspuns:

Vei avea posibilitatea atunci cand produsul va fi din nou pe stoc.

| xLove explică (pentru Katinkina):

Logic! Nu ti se pare putin stupid raspunsul tau? Adica da, bineinteles ca voi putea sa cumpar cand va reveni pe stoc, dar pe mine ma intereseaza cand se va intampla asta! lol.