| umbra09 a întrebat:

am o intrebare, mi-am comandat discuri pentru gantera-haltera in greutate de 50kg 2a discuri de 15kg si 2 de 10kg, cu transportul ajung la 251 lei.
Intrebarea mea este daca se merita avand in vedere ca nu am mai achizitionat o gantera sau discuri de ceva vreme nu mai cunosc preturile... astea le-am gasit pe un site de pe internet
Sunt discuri umplute cu ciment cauciucate.

Răspuns Câştigător
| Adryan_Mihai_2000 a răspuns:

Merita,cat de cat.winking

2 răspunsuri:
| mynasca12 a răspuns:

Hmm se putea si putin mai ieftin insa nu esti in mare pierdere

| umbra09 explică (pentru mynasca12):

Daca sti alta solutie zio te rog, am sa o folosesc la urmatoarea achizitie big grin