| ValentinaInfinit543 a întrebat:

am o intrebare, va urma un botez peste 3 saptamani si nu stiu cum sa imi fac părul, rochia e roz cu negru, e scurta pana la genunchi, port o pereche de pantofi cu toc gros. Au 10CM. Sunt negri si au in fața sclipici alb, va rog ajutati-ma!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Îmi imaginez că s-ar potrivi această coafură: https://images.app.goo.gl/gYFM3yM4nfqMAZSn6

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Nu prea are legatura parul cu culoarea rochiei si a pantofilor decat daca vrei sa-l faci roz. Mai bine spuneai ce fel de par ai! Lung, scurt, mediu, drept, ondulat, ca era mult mai usor sa primesti un sfat pertinent.