| INeedOSIRIS a întrebat:

Buna TPU.Am o problema...nu mai stiu cum sa ma imbrac.imi puteti da va rog frumos niste idei?

8 răspunsuri:
| SimonaNicoletaღ a răspuns:

Niste jesns[de la zara, desigur de baieti], o bluza sau tricou si cu adidasi[puma etc]
Dar nu trebuie neaparat ca hainele sa fie de firma.

Răspuns utilizator avertizat
| Dya22 a răspuns:

Ai putea purta niste ghetute negre cu niste blugi deschisi la culoare cu o bluzita sau un tricou mai inchis la culoare cu o esarfa lejera si o vesta din piele iar totul ar fi minunat daca ti-ai si impleti parul lejer intr-o parte.
Sau ai putea purta balerini albi cu o pereche de pantaloni putin mulati negri cu o bluzita foarte lejera si preferabil alba cu un colier simplu si un inel care sa iasa in evidenta si cu parul indreptat cu o bentita subtire.

| Dya22 a răspuns:

Ai putea purta niste ghetute negre cu niste blugi deschisi la culoare cu o bluzita sau un tricou mai inchis la culoare cu o esarfa lejera si o vesta din piele iar totul ar fi minunat daca ti-ai si impleti parul lejer intr-o parte.
Sau ai putea purta balerini albi cu o pereche de pantaloni putin mulati negri cu o bluzita foarte lejera si preferabil alba cu un colier simplu si un inel care sa iasa in evidenta si cu parul indreptat cu o bentita subtire.
Sau...
http://www.google.ro/......tp?/search

| Gabrielabmg a răspuns:

Esti fata sau baiat? thinking laughing

| INeedOSIRIS explică:

Am uitat sa precizez, sunt BAIAT happy

| I9irina a răspuns:

De unde vrei sa stim noi ce ai tu in sifonier?! Un sfat daca nu stii nu te mai imbraca crying

| komynel a răspuns:

Incerca sa porti niste haine care sa fie mai de primavara mai viu colorate si care sa fie cat mai "cool"