| anonim_4396 a întrebat:

Samtamana asta am banchet si nu stiu cu ce sa ma imbrac.Imi puteti da niste idei? Dau fundita.Multumeschappy

Răspuns Câştigător
3 răspunsuri:
| Dizzydizz a răspuns:

Depinde si unde il faci
daca e la un lokl elegant poti incerk o rochita cu o pereche de botine
daca e un loc mai putin elegant poti incerk bluggi, o bluza oarecum eleganta dar si sport, si o pereche de pantofi sau botine, balerini
se poarta

| Juliebelle a răspuns:

Odata ce nu ai dat detalii nici despre fizicul tau, nici ce preferi, eu te sfatuiesc sa iti iei o rochie fara bretele, (depinde daca te avantajeaza sau nu), daca nu, ceva strans pe corp( asta daca ai forme, si ai vrea sa le pui in valoare).
Sper ca te'am ajutat.
Fundita?
big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai... din punctul meu de vedere am si forme si sunt si slaba.in principiu prefer rochiile mai scurte.