| MrMaloneSV a întrebat:

Am pus ochi pe un Samsung galaxy note 2 si vanzatorul vrea 1350 lei (nou cu accesorii) dar avans 100 lei.Ce sa fac as dori sa il cumpar.Ce sa fac? ajutati-ma

4 răspunsuri:
| xBrokenArrow a răspuns:

Cum ce sa faci? laughing. Nu inteleg, daca ai suma de bani, til doresti, cumparatil frate.

| MrMaloneSV explică:

Apoi sunt nedumerit pentru ca vrea avans.

| MrMaloneSV explică:

Ba da cititi si voi intrebarea

| KarinaM a răspuns:

Cumpara-l daca iti place si il vrei... dar mai intai pune pe cineva care se pricepe la telefoane sa vada daca nu este fake... iti poti cumpara si unul nou de la magazinele Vodafone Orange sau cosmote, cu abonament platesti mai putin.Fa cum vrei! Succes