| Kevinel a întrebat:

Buna TPU as dori sa imi cumpar un telefon si nu sunt prea decis. as vrea sa ma ajutati cu cateva pareri intre Samsung galaxy s2 si iphone 4 sau 4s happy Multumesc!

3 răspunsuri:
| bogdan324 a răspuns:

Iphone 4s este foarte bun pentru jocuri si este o firma foarte buna, Samsung galaxy s2 este la fel de bun, numai ca daca te joci prea mult se incinge telefonul, deci iphone 4s

| cosminica212 a răspuns:

Ba eu as zice iphone 4 ca are mai multa memorie

| catalinabubulina01 a răspuns:

Salut. Nu prea e ok compartia cu privire la jocuri...nu au acelasi sistem de operare, impliciti exista diferente. Iti recomand Samsung S2. Poti intra aici http://bit.ly/1g9AZGZ si face o comparatie intre ele.