| Pisicutaa a întrebat:

Buna fetelor! Unde pot gasi pietricele, strasuri de lipit pe pantofi? La set, la punguta, sa fie mai multe. Daca stiti un magazin din Timisoara, sau un site de pe care sa imi comand? Fundita big grin

5 răspunsuri:
| Leocerba a răspuns:

Stii unde-i Materna?
http://www.timisoreni.ro/......_3526.html
In centru, in stanga Teatrului. Acolo gasesti chițibușuri de-astea ( nasturi, gablonzuri, pietricele decorative, accesorii).

| Pisicutaa explică (pentru Leocerba):

Multumesc. da stiu, dar am fost acolo si nu erau, decat la bucata. altundeva nu sti?:*

| Leocerba a răspuns:

Mai stiu unu: e un magazin unde se vand obiecte care au legatura cu Artele Plastice. La parter sunt vopsele, hartie, pensule etc iar la subsol au obiecte ce tin de decoratiuni pentru cei de la Design. Acolo am vazut inclusiv obiecte confectionate de studentii de la Arte. Si am vazut si lipiciuri cu care sa-ti aplici pe haine tot felul de nebunii, culori, sclipiciuri, pietricele. E in Piata Unirii, pe partea opusa Muzeului de Arta(Palatul Baroc).

| Pisicutaa explică (pentru Leocerba):

Multumesc! o sa merg si o sa ma interesez, sa vad daca o sa gasesc!

| iulia980 a răspuns:

Langa Liceul Lenau e un magazin Creative Hobby. acolo gasesti orice: pietricele, margele, fire Scooby Doo, culori, panze, etc.E destul de mic dar foarte bun.