| anonim_4396 a întrebat:

am si eu nevoie de o informatie. Trebuie sa primesc un colet de la vreo 200 km distanta. Persoana respectiva l-a pus la posta vineri dimineata. Astazi este deja miercuri si nu am primit avizul. Este posibil sa intarzie sau sa nu primesc eu avizul? Pot sa merg la posta si fara el? Multumesc

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Este posibil sa si intarzie. In orice caz te poti interesa la posta si, daca a sosit, il poti ridica si fara sa fi primit aviz.