| anonim_4396 a întrebat:

am si eu nevoie de o informatie. Trebuie sa primesc un colet de la vreo 200 km distanta. Persoana respectiva l-a lasat vineri dimineata la posta. Astazi este deja miercuri si nu am primit nici un aviz. Este posibil sa intarzie sau sa nu primesc eu aviz si trebuie sa ma prezint la posta si fara el? Dau funda, mulțumesc

2 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Posta nu este curierat rapid, la ei orice este posibil big grin

| asperger3 a răspuns:

Te poti prezenta si fara aviz dar trebuie sa ai cartea de identitate.
Mergi la posta sa vezi daca ti-a ajuns.