| Cryss29 a întrebat:

Buna TPU am si eu o intrebare am comandat un produs de pe ebay si am primit prin mesaj de la vanzator un tracking number unde il atasez sau ce fac cu el ca sa pot vedea situatia produsului daca este livrat sau restul va intreb deoarece am mai comandat un produs ia la acela mi-a fost adaugat automat dupa ce l-am cumparat. multumesc mult.

Răspuns Câştigător
| LadyMelian a răspuns:

Urmaresti pe site-ul firmei prin care ti-a trimis pachetul.Intreaba-l prin ce firma ti-a trimis coletul.Ex, pe site-ul postei din tara respectiva, curier privat, firma par-avion, etc.