| ruff a întrebat:

Am cumparat ceva de pe ebay si coletul vine din Anglia. Nu am vrut sa dau bani in plus ca sa imi vina intr-o zi, si, deci, nu am primit nici tracking number. Treaba este ca eu habar nu am prin ce imi vine coletul. Am sunat la posta romana si mi s-a cerut tracking number ca sa stiu daca vine prin ei si n-am avut ce sa le dau, asa ca mi-au zis ca s-ar mai putea sa vina prin alte companii de genul gls, care se ocupa cu din astea. Intrebarea mea este: Coletul este posibil sa imi fie livrat la domiciliu? Si daca nu sunt acasa in momentul livrarii, mi se lasa un aviz sau o insitiintare, indiferent prin ce serviciu postal vine? (Vanzatorul de pe ebay l-am contactat si nu are ce sa imi zica, a propos)

Răspuns Câştigător
| Generalul a răspuns:

Eu am comandat de pe ebay Sua si coletul mi-a venit la vama din oras, unde a fost inspectat in momentul in care l-am deschis happy Iti vine aziv inainte si trebuie sa mergi acolo cu buletinul.