| BaiatuCuFiatuRo a întrebat:

Am si eu o întrebare: Ce părere aveți despre evoMAG deoarece vreau sa îmi achiziționez un S9 plus fiindca e puțin mai ieftin ca cel de pe EMAG. Merită sau mai bine il achizitionez de pe Emag? Nu vreau sa iau țeapă nu de alta

4 răspunsuri:
| upsidupsi a răspuns:

Eu mi-am luat niste casti Apple pentru ca le pierdusem pe ale mele cu 53 de lei la reducere de la 120 si ceva de lei si sunt originale, deci sunt de incredere

| BaiatuCuFiatuRo explică (pentru upsidupsi):

Stiu dar nu as vrea să nu apăra ceva probleme tehnice deoarece am văzut multe review uri negative despre ei

| GdX a răspuns:

E un magazin ca oricare altul. Eu mi-am mai luat una alta de acolo...e ok magazinul.

| Adry05 a răspuns:

Am cumparat de la ei, sunt seriosi, poti comanda cu incredere.
Verifica si cel.ro