| Ande20 a întrebat:

Am si eu o intrebarehappyCu ce ma put imbraca in primele zile de scoala, avand in vedere ca am 12 ani, trec a6a,si nu "ma dau in vant dupa bluzele albe, cum se spune"as vrea linkuri cu haine pentru copii(nu stiu cum sa va mai zic)Funda +voturi multamhappy

1 răspuns:
| Niiiicu a răspuns:

Te poti imbraca cu o rochita cu flori si o pereche de balerini asortati. Sau o pereche blugi skinni cu un tricou cu animatii, gen minnie, bagat in pantaloni si o pereche de tenisi asortati. Sau o fusta, nu mini ca nu e bine la scoala, cu un tricou mai fara imprimeuri