Întrebare recomandată | RaTzuscha a întrebat:

Buna TPU

am si eu o intrebare : unde pot gasit sa-mi personalizez un tricou in Bucuresti, ma ieftin...

2 răspunsuri:
| SameMistake a răspuns:

Bună!
În Unirii, la parter poţi personaliza tricouri dar nu mai ştiu exaxt preţul. Cred că depinde şi de material şi alte detalii.
Mai îţi poţi personaliza de asemenea tricouri în Carrefour Orhideea, Colentina, Băneasa... Erau mai multe, nu le ştiu exact pe toate, dar încearcă să cauţi pe google personalizări tricouri Bucureşti.
Numai bine!

| iuli29 a răspuns:

In Sir