| Ky_An_1997 a întrebat:

as dori sa fac si eu rost de un tricou cedry2k, stie cineva de unde...magazin, site orice va rog. pup, dau funda :3

Răspuns Câştigător
| Lothar a răspuns:

"Am tot fost intrebat de materiale Cedry2k. Deocamdata puteti comanda cd-uri Cedry2k (toate albumele) la adresa de mail comenzi_cedry2k@yahoo.ro In curand se vor gasi si tricouri. Multumesc celor interesati!" Mai ai si tu rabdaretongue daca nu, atunci ai putea sa l personalizezi tu

| Ky_An_1997 explică (pentru Lothar):

Nu stiam sigur cum a ramas dupa lansarea din silver de aseara :3 mersii

| Lothar a răspuns (pentru Ky_An_1997):

Ai fost?

| Ky_An_1997 explică (pentru Lothar):

Nu, caut pentru cineva :3

4 răspunsuri:
| ombladon112 a răspuns:

Buna, iti poti comanda tricoul de aici http://www.tricouart.ro/......lb-7372186