| anonim_4396 a întrebat:

as vrea sa comand ceva de pe eBay.com si as vrea mai multe informatii: adica in ce durata de timp ajunge comanda, cat e taxa de transport... Etc... (Funda + vot)

3 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Pune un link cu ce-ai vrea sa dai comanda. Durata, in functie de ce obiect ai, poate dura de la cateva zile pana la cateva saptamani, (minim 2-3 zile..maxim nu stiu sa-ti zic, depinde ce comanzi). Taxa ar trebui sa o scrie jos, si vezi daca e available for shipping, degeaba e item-ul in stoc daca nu il trimit si-n Romania.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru CM7YRE):

Http://www.ebay.com/......1164874783 asta as vrea sa comand s fac cadou la cineva...

| CM7YRE a răspuns (pentru anonim_4396):

Free shipping

Romania

Economy Int'l Shipping

Estimated between Tue. Oct. 15 and Fri. Oct. 25

Scrie detaliile mai jos.
Deci o sa te coste 9 $ si o sa vina daca dai comanda astazi, intre datele mai sus mentionate.