| Biscuiti a întrebat:

Buna TPU as vrea sa imi cumpar o pereche de UGG dar vreau sa stiu daca spre exemplu pot si folosite iarna, daca nu trece apa prin ele si sunt destul de calduroase. si as mai vrea niste site-uri de pe care as putea sa imi comand, dar sa fie originale. Multumesc anticipat :*

6 răspunsuri:
| ღmirunikaღ a răspuns:

Ugg nu mai sunt la moda

| lacebunny a răspuns:

Originale gasesti in Baneasa Shopping Center, costa cca 900 de lei la reducere (eu am vazut pe roz inchis si verde smarald). Magazinul este la parter, nu este propriu ci contine mai multe branduri de top. Personal, nu as da atatia bani pe ele.

| aia a răspuns:

Am si eu ugguri sunt foarte calduroase dar intra apa in ele adica eu mereu ma udam iarna la picioare si sunt foarte comode zici ca ai papuci de casa in picioarelove struckbig grin[uggurile se folosesc iarna ca sunt blanite]

| aia a răspuns:

Site de unde sa comanzi nu te pot ajuta mai bine du-te si cumpara din magazin asa esti sigura ca sunt bune(nu au defecte) si daca sunt originale nu prea se mai stie depinde de pret ca sunt mai costisitoare

| Biscuiti explică:

Pai mie nu imi pasa de moda. mie chiar imi plac. Eu cand port ceva, port pentru ca imi place, nu pentru ca asa zic altii.

| CristinaCrisy a răspuns:

1.ugg-urile sunt foarte foarte calduroasa mie in orice cizma sau ghiata imi inghiata dar in ugg-uri nici o data, 2iarna se fol, 3.nu trece apa, 3. nu e bine sa iti comanzi de pe site-uri sa gasesc la magazine si mai ales ca poate nu se potriveste marimea.