| VeveLove a întrebat:

Vreau sa-mi cumpar UGG-uri dar nu stiu. Iarna intra apa in ele? Adica se merita sa-mi cumpar? Si de exemplu. Daca nu sunt originale adica sunt false intra apa in ele?

Răspuns Câştigător
| Laura46 a răspuns:

Sub nici o forma irana! Intra apa imediat, si sa stii ca nu sunt atat de calduroase pe cat par.UGG-urile sunt facute pentru primavara sau toamna cand afara nu este umed

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Mergi cu ele pe uscat!
Pe timp de ploaie și zăpadă trebuie să ai încălțări din piele!
Pa, pa.

| iloona a răspuns:

Buna eu mi-am luat ugg-uri impermeabile de pe www.sosoni.ro si le-am purtat toata iarna trecuta fara sa ma ud la picioare...acum decizia iti apartine;;)

| Diiia4 a răspuns:

Pai sfatul meu e sa le porti cand e uscat afara ...si daca sunt originale si daca nu sunt tot intra apa in ele.

| eleennaa a răspuns:

Buna eu mi-am luat impermeabile de pe sosoni.ro sunt tratate cu o solutie waterproof si pana acum nu am avut nici un fel de probleme cu ele