| AnOnImUl321123 a întrebat:

Buna TPU
As vrea sa imi cumpar un telefon cu pretul pana in 500 de lei dar nu stiu de care sa imi iau. Ma gandeam sa im iau un Samsung ceva sa fie cunoscut ca in caz ca se strica sa gasesc piese de schimb la el. Am un telefon Utok 351D deocamdata..il am deja de 1 an de zile si mi s-a spart doar ecranul la el (merge bine touch-ul doar ca e spart ecranul) si cum am mers saptamana asta la lucru si am facut 150 de lei iar acasa mai am 150..saptamana viitoare merg iar la lucru si ma gandeam ca daca nu imi da chiar 200 de lei imi vor da parintii diferenta dar vreau sa imi iau un telefon care sa isi merite banii. Acest Utok nu merge bine..trebuie sa il resetez o data pe luna si am instalat pe el doar facebook-ul si messinger-ul.un deala de descarcat muzica, vremea si CM Security il mai am instalat, nu am nici un joc pe el iar cand vreau sa intru pe facebook dureaza pe putin 2 minute. Ma streseaza de numa telefonul asta si tin neaparat sa il schimb. Va rog sa imi dati sugestii. Multumesc frumos!
FUNDAAAA

2 răspunsuri:
| Pisica56 a răspuns:

Păi, un telefon bun e Samsung Galaxy Grand Neo.

| AnOnImUl321123 explică (pentru Pisica56):

Si cat costa un Samsung Galaxy Grand Neo deala? Imi poti trimite link si sa imi spui mai multe detalii despre el te rog? Multumesc happy