| Thisismee a întrebat:

As vrea sa-mi fac o petrecere pe tema hollywood. Dar parintii mei nu vor! Vor sa-mi faca o petrecere pe tema de printese, dar eu nu mai vreau sunt mare! Fac 13 ani!
Va rog ajutati-ma cum sa ii conving sa faca petrecerea pe tema hollywood!

3 răspunsuri:
| dmrtr a răspuns:

Spune-le ca nu mai esti mica deoarece faci 13 ani, si sa le spui ca petrecerile barbie sunt pentru fetite mici.si poti sa le mai spuni ca daca te iubesc sa te lase sa faci petrecera cum vrei tu ca doar e a ta

| FantasyAngel a răspuns:

Pai spune-le avantajele petrecerii pe tema hollywood cum ar fi ca nu trebuie sa investeasca atat de mult in decor si costume sau ma rog apeleaza la faza cu plansu merge sigur mai ales daca ai 13 ani tongue

| BuBuLyNaaa a răspuns:

1.cere
2.plangi daca se refuza
3.imploara