| Elyssaaa a întrebat:

Cum organizes o petrecere in pijamale cu tema Hollywood...Repede....Dau funda!❤

Răspuns Câştigător
| cristinicadulcica18 a răspuns:

Ce interesanta tema happy pai poti la intrare sa pui un covor rosu pentru invitati, sa folosesti niste lanterne pe post de reflectoare laughing la gustari poti sa faci niste fursecuri cu glazura si sa faci un model gen un obiectiv de la o camera de filmat desenat cu glazura. Si la capitolul,, jocuri'' puteti sa faceti ceva joc pe roluri de exemplu sa imitati un actor de la hollywood sau puteti face,, sedinte foto'' fa faceti poze ca niste staruri de cinema laughing) pai cam asta as face eu sper ca te-am ajutat si bafta cu petrecerea :*

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti inviti prietenele, toate stati in pijamale si va uitati la filme, vorbiti despre celebritati si...chestii de genul. Mai bine dai o petrecere normala si scapi de griji.