| anonim_4396 a întrebat:

Cat de curand o sa imi cumpar un telefon nou si nu stiu ce sa aleg dintre Huawei G7300 si un Samsung S5229 Star 3 Modern.Voi ce imi recomandati sa aleg dintre cele doua telefoane?

Răspuns Câştigător
| BlackDarkAngel a răspuns:

Eu iti recomand Huawei. Am si eu unul! Este un telefon super performant,iti poti descarca toate aplicatiile dorite,iti faci abonament si ai internet non stop, are o memorie foarte buna, accepta aproape orice card de memorie. Claritatea pozelor este exceptionala, si Huawei alb este cel mai frumos! Asa am eu. Cum ti l-am descris mai sus. Samsung e bunicel, da..nu mai bun decat Huawei. Pa

1 răspuns:
| SIsi321j a răspuns:

Huawei