| Anda_7636 a întrebat:

Cât mai costă un Ipod? Dau fundiţă.

Răspuns Câştigător
5 răspunsuri:
| Miyukii a răspuns:

Transportul nu costa poti sa-l iei de pe Emag Uite: http://www.emag.ro/ipod
Cauti care iti place mai mult apoi adaugi in cos si introduci niste date acolo... Daca stai langa un sediu eMag ajunge a doua zi. Daca stai mai departe ajunge in maxim o saptamana, cel putin cred, odata am comandat un joc si a doua zi a venit.Foarte rapid, curierul a venit la usa dar puteam sa-l iau si de la posta.Plata o poti face cand primesti produsul, daca nu-ti place il returnezi, poti primi altul etc. :D

| andreyuka a răspuns:

Nou te costa in jur de 250 de euro, la mana a 2-a il iei si cu 150winking

| DooMa14 a răspuns:

Http://www.pcgarage.ro/mp3-playere/apple/ Aici e cel mai sigur. NU trebuie costa 250 euro.