| Dope a întrebat:

Cam cat ar costa un ipod?

Răspuns Câştigător
| Ðianna a răspuns:

Si eu vreau iPod! crying depinde ce tip vrei, sunt destul de scumpe... Eu vreau sa imi aduca Mosul laughing un iPod Shuffle generatia a 4`a cu 2GB memorie, albastru big grin care costa in jur de 250 lei cu tot cu transport.[taxe postale] si. asta cred ca e cel mai mic pret.Cel mai mare pret.pai in jur de 800 de lei.
Au aparut unele acum cu touch screen, finute, iPod 6th.un pic mai mari ca dimensiune decat cel pe care il vreau eu.dar nu cred ca se merita sa dai 600 - 650 lei pe el, ca atunci cand l`ai scapat o singura data din greseala. bufff! cauta pe net, sunt 6 generatii de iPod`uri kiss au culori dragute. te pup happy

3 răspunsuri:
| Coco_3708 a răspuns:

Cam 5 milioane depinde ce generatie de i pod in jur de 4 - 5 milioane nou

| larisaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa111 a răspuns:

5-6 milioane happy
Funda?