| Chelsea13 a întrebat:

Catre cumparatorii de pe Amazon. Vreau sa imi cumpar niste sandale si am nevoie de ele pe 10 iulie. Daca spune ca comanda ajunge intre 4 si 16 iulie cam in cate zile soseste? Poate veni mai tarziu sau mai devreme?laughing multumesc anticipat FUNDA!

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

De obicei vin cam in ultimele zile din intervalul dat, cel mai probabil al tine, dupa 10 iulie

2 răspunsuri:
| alexs99 a răspuns:

In general, comanda ajunge cam la jumatatea intervalului mentionat, deci in cazul tau cam pe 10 iulie.
O zi buna.

| Alexia26 a răspuns:

Buna @Chelsea13! Mai bine alegi un site din Romania, pentru ca nu platesti taxe vamale. Recomand http://bagy2.blogspot.ro/2015/05/sandale-de-vara-de-dama-2015.html