| Binzari_Ion_1998 a întrebat:

Salut, as vrea sa intreb daca pot comanda de pe amazon in R.Moldova. Am auzit ca nu ajunge comanda pina aici si vreau sa comand ceva. Cum as putea sa comand acel obiect. As vrea sa cumpar un HTC One de pe Amazon si as vreas a stiu daca ajunge. Daca stiti voi de un de al pot cumpara mai ieftin.

Răspuns Câştigător
| hp8510p a răspuns:

Incearca pe amazon.de(este din Germania). Cand urmezi pasii de finalizare a comenzii pe site iti arata daca poti sa faci comanda pentru regiunea ta