| Qqralu a întrebat:

TPU:* ce cadou i-as putea face iubitului meu de Craciun?

4 răspunsuri:
| andru10best a răspuns:

Propun un calendar pentru 2015 care sa aiba poze cu voi: in fiecare luna sa fie atasata o poza reprezentativa cu voi: ianuarie - cand va jucati cu zapada, februarie - cand sunteti langa niste inimioare de sf. valentin, martie - va dati martisoare, aprilie - ciocniti oua de Paste,... etc

| Gabi1123 a răspuns:

Ceva frumos, care sa'i aminteasca de tine impreuna cu el, eu, iubitului meu i-am dat un jurnal(mai de baieti, designul era cu harta lumii)si s-a bucurat dar pff noi aveam 15 ani, acum depinde si varsta... oricum ceva sa ii aminteasca de tine, de voi 2, de Craciun, ce amintiri frumoase aveti? poti sa ii dai o poza cu o rama de argint(poza sa fie ceva de gen: in zapadaaaaa sau tu si el si prietenii) sper ca ti'am dat acolo o ideewinking si yaaay daca ninge la tine cum ninge la mine, poti sa il duci undeva sa beti o ciocolata calda si sa va plimbati(noi odata de craciun ne'am luat la bulgareala)
Noapte buna

| paulciul123456789 a răspuns:

O cana pe care scrie cel mai bun IUBIT si o sampanie sau jack daniels. happy

| AmyRain a răspuns:

Un parfum de calitate! Este un cadou frumos. De fiecare data cind se va da te va simti alaturi