| BugsB a întrebat:

Ce cadou de craciun i-as putea lua iubitului meu?

6 răspunsuri:
| PαtнwαуTσBℓιѕѕ a răspuns:

O Biblie (daca nu are)

| TudyCFR a răspuns:

Pai depinde ce ii place dar cel mai bine ar fi ceva simbolic de craciun dar si de dragoste.

| pisicutzamik a răspuns:

O bratara,un ceas, o cana cu numele tau, un set de parfum, deodorant, lotiune!

| costan a răspuns:

O bratara eleganta si ieftina: http://bijuteri-online.com/

| Smiiilee a răspuns:

Hey, nu e nevoie sa ii iei neaparat ceva materia, ii poti face un cadoi care sa il uimeasca.
Sa il suni, sa il chemi undeva, sa ii spui ca e ceva urgent, cat sa ii dai emotii apoi sa ii spui ca il iubesti si sa-l saruti, apoi sa ii oferi o bratara a prieteniei la fel ca a ta, sa aveti aman2 la fel.

| adutzata a răspuns:

Iti zic eu ceva super tare. Daca aveti o poza draguta impreuna, nu prea conteaza cum e, conteaza ca sunteti impreuna in ea...Te duci sa iti printeze cineva pe tricou aceaza pozahappy La un centru ceva si sa aveti asta amandoi cu totul va duke un tricou vreo 25-20 leI. Multa baftahappy astept un msj cum a mers si ce i`ai luat