| spyke321 a întrebat:

Ce parere aveti despre iPad Mini? E bun?
Multumesc!

7 răspunsuri:
| supermamici a răspuns:

Buna,
Cand spui iPad sa fi sigur ca vei primi calitate si performanta. http://bit.ly/oferta-ipad-mini

| maryusmono a răspuns:

Ipad Mini este un aparat destul de bun si la un pret mai accesibil (sa nu uitam ca vorbim despre Apple). Dupa cum poti vedea si aici: http://bit.ly/10VvHaR majoritatea celor care l-au cumparat il recomanda cu drag.

| ღmrsღCєsarionღ a răspuns:

Foarte bun. Vara-mea are iPad Mini; x

| PamyLove a răspuns:

Este foarte bun. Doar sa nu fie replica (neoriginala), chiar e frumos.

| spyke321 explică (pentru PamyLove):

Nu,nu v-a avea cum sa fie neoriginal pentru ca il voi cumpara din alta tara de la o firma de la care am mai cumparat si sunt foarte multumit!
Multumesc pentru raspunsul dat!

| damarisdama a răspuns:

Da este foarte bun si eu am

| spyke321 explică (pentru damarisdama):

Are jocuri frumoase? Pot sa fac si proiecte pe el? Tine mult bateria? Spune-mi putin despre el. Vreau sa imi iau si eu luna viitoare!