| Mirra864 a întrebat:

Cei care ati vazut/citit Jocurile Foamei, stiti cumva daca in tara exista vreun magazin de unde pot cumpara o brosa cu gaita zeflemitoare? Am vazut si pe net dar nu prea-mi vine sa dau banii pe transport... Va rog mult, help!

15 răspunsuri:
| becka133 a răspuns:

Da am vazut filmul si il ador!

| becka133 a răspuns:

love struckKatniss in fire love struck Nu stiu de unde in tara.Dar imi poti da te rog linkul de unde ai vazut tu ca se cumpara pe internet? puppy dog eyes

| Mirra864 explică (pentru becka133):

Daca cauti " mockingjay pin " pe Google gasesti 1001 de rezultate, dar pe mine chiar m-ar interesa in tara ca nu-mi vine sa dau o gramada de bani pe brosa si sa mai dau bani si pe transport...

| becka133 a răspuns (pentru Mirra864):

Ai drepate. Dar totusi? Eu as da. big grin Pentru ca imi place foarte mult filmul si tema filmului big grin love struck

| Mirra864 explică (pentru becka133):

Ma sincer si eu sunt mare fana THG, am citit cartile din scoarta in scoarta, am vazut filmul si vrea sa achizitionez si varianta pe DVD, dar mi se pare aiurea sa dau asa multi bani pe o amarata de brosa :/

| becka133 a răspuns (pentru Mirra864):

Asta cam asa e. dar cat costa transportul pe ebay? k brosa e cam. depinde. da transportul cat costa? Si eu am citit cartile big grin

| Mirra864 explică (pentru becka133):

Nu stiu cat costa transportul :/

| becka133 a răspuns (pentru Mirra864):

Aha. Eu ma gandesc sa imi cumpar. dar sunt curioasa cat e transportul pe ebay big grin

| Mirra864 explică (pentru becka133):

Si eu mi-as fi luat daca stiam cat costa transportul, ca unii au preturi ridicol de mici.

| becka133 a răspuns (pentru Mirra864):

Pai da. dar tu cam cat crezi ca, costa?

| sosostore a răspuns (pentru Mirra864):

Gasesti aici din tara http://www.okazii.ro/......a146960456 28 lei cu tot cu transport nu cred ca e scump

| sosostore a răspuns (pentru becka133):

Se vand brose, bratari si medalioane si la noi in tara http://www.okazii.ro/catalog?user_list=sosofashion&sort=timp_ramas_desc

| DoraDora17 a răspuns:

O brosa costa cam 20 $, dar transportul chiar nu stiusad In orice caz, si eu sunt mare fana a THG! Am citit cartile si am vazut si filmulhappy Sa ma anuntati si pe mine daca gasiti, va pup:*

| Ciprian_Toncean_1982 a răspuns:

Asta e problema comertului online romanesc transportul. Daca o cumperi din strainatate si costa mai mult de 10 euro, vei plati taxe la vama... asta daca nu e din comunitatea europeana.