| BarBy_DiDi_1990 a întrebat:

Cine îmi poate recomanda cateva siteuri de unde as putea cumpăra rochii de seara?

3 răspunsuri:
| InteractiV a răspuns:

Sincer, ti-as recomanda sa iti faci cumparaturile personal dintr-un magazin, de ce spun asta? Nu mereu produsele comandate de pe internet se aseamana cu cele vazute iar la livrare vei fi dezamagita, de asemenea marimea te poate pacali oricand si vei intampina dificultati in a da retur la comanda. Eu unul prefer sa imi fac cumparaturile personal deoarece m au dezamagit de multe ori comenzile "Online".

| cosminadic49 a răspuns:

Vezi Aici http://rochiiieftine.cabanova.com/

Sunt foarte bune, sper sa te ajute.