| Puha_Carina_2003 a întrebat:

Bună, TPU! Cine poate sa imi spuna de unde as putea sa cumpăr articole de îmbrăcăminte cu Sabrina Carpenter? (Vreu,daca se pote, sa se plătească in ron). D
au funda cele mai multe site-uri.

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Aici ai toat informatia privind imbracamintea Sabrinei.
http://stealherstyle.net/sabrina-carpenter/page/2/

Din pacate, hainele ei nu sunt de vanzare, si sunt facute de creatori straini de moda.
Din pacate pentru tine, hainele ei nu se pot cumpara in lei/ron si nici cumpaar de la vreun magazin.
Dar te poti inspira din ele si o poti ruga pe mama ta sa mergeti la o croitoreasa cu poza respectiva, sa-ti faca haine la fel.