| Florinake14 a întrebat:

cine stie unde pot gasi in Bucuresti un magazin de sisteme audio, as vrea sa-mi cumpar un sitem audio de preferabil genius si nu stiu de unde.DAU FUNDA!

4 răspunsuri:
| JusTPauL a răspuns:

Nu fa greseala asta sa-ti iei din magazine, gen altex sau domo...
I-ati de pe net.
O recomandare ar fi asta: http://www.pcgarage.ro/boxe/genius/sw-hf51-4600/

| Florinake14 explică (pentru JusTPauL):

Dar totusi sti unde as putea gasi un magazin?

| JusTPauL a răspuns (pentru Florinake14):

Nu sunt din Bucuresti, dar sigur gasesti la Auchan. Un prieten si-a luat tot un genius la 400 lei de 150W. Vezi acolo, au destul de multe modele si daca sunt magazine Eta2u prin zona vezi si acolo, au si ei siseme si alte electronice.

| Utilizator1234 a răspuns:

Orice Altex, Flanco, Domo, s.a., tin in mare parte tampenii 5.1 de Genius si Logitech. Ai de unde alege.