| 1Voineoska1 a întrebat:

Stie cineva de unde pot cumpara Pisica LuLu FurReal? verisoara mea si-o doreste foarte mult si i se apropie ziua de nastere si as vrea sa i-o cumpar. doresc magazine in Bucuresti de preferabil in sectorul 6, magazin stradal nu on-line.
Multumesc anticipat! happy

Răspuns Câştigător
| EvaneSScence a răspuns:

In cazul asta sigur NU ii lua. Lasa sa-i ia parintii ei daca au asa multi bani. SI sunt jucarii frumoase sub 100 lei ( am vazut si la Carrefour un urs dragut, mare mare de 1, 30 m si era la pret sub 100) sau chiar mai ieftine. Ia-i tot ceva de plus, sa-i ia ochii.
Daca o obisnuiesti asa, o sa tot aiba mereu pretentii.
Daca vrei sa te scuzi, spui ca nu se gaseste, dar mai bine nu te scuzi. Mai degraba ii spui ca orice cadou trebuie sa fie o surprizahappy. ( si asta e adevarul )

10 răspunsuri:
| EvaneSScence a răspuns:

Nu o gasesti decat online si e si foarte scumpa ( cam 350 lei ) Ia-i alta jucarie din magazin si pastreaza restul de bani happy

| 1Voineoska1 explică (pentru EvaneSScence):

Chestia e ca, verisoara asta a mea e cam cu fite.a fost obisnuita de mica cu fitele si rasfatul.chiar ea mi-a zis ca vrea pisica lulu asta si i-am zis ca o sa caut sa vad daca gasesc.prin raspunsul meu"vad daca o sa gasesc"ea a inteles ca, da, o sa ii iau Pisicuta asta. acum cand va afla ca nu i-am mai luat-o ce va spune? nu suport sa o vad plangand din moment ce e ruda cu mine. dar de cate ori nu ii aduc ce vrea imi spune ca nu o iubesc, ca nu ii mai fac poftele...ce sa fac? sad

| 1Voineoska1 explică (pentru EvaneSScence):

Ok deci sa zicem ca o sa gasesc alt cadou, imi dai si mie niste exemple te rog?

| EvaneSScence a răspuns (pentru 1Voineoska1):

Cati ani are mofturoasa? Si vrei jucarii ca exemplu?

| 1Voineoska1 explică (pentru EvaneSScence):

5 ani are si da jucarii

| 1Voineoska1 explică (pentru 1Voineoska1):

Adica face 5 ani in wekkend-ul asta big grin

| EvaneSScence a răspuns (pentru 1Voineoska1):

Am vazut ca vrei doar din magazine, ca altfel sunt multe chestii pe net si spectaculoase.
Este la Carrefour o bucatarie mare, are inaltimea de 80 cm, cu cuptor, vase gatit etc. E foarte ochioasa, poti s-o vezi in catalog. E la 119, 90.
Asta ar fi cea mai scumpa chestie!
Mai ai tot acolo pe Mickey si MInnie, cu melodii si poezii, amandoua la 99, 99
Eu i-as lua bebelusul ala de la 49, 99, daca deja nu are din asta. ( are vreo 30 de functii, deci face destule).
sau ii iei un joc si un ursulet la 19, 99 destul de dragut ( astia sunt si la Kaufland la fel).
Nu te rupe in figuri cu ea. Si cel mai bine mergi In Carrefour, decat intr-un magazin de jucarii de fite unde nu poti numara zerourile.
Iti urez si tie un cadou frumos sa primesti!happy

| 1Voineoska1 explică (pentru EvaneSScence):

Multumesc chiar m-ai ajutat! ALTII si-au batut joc de unele intrebari de-ale mele insa tu chiar m-ai ajutat! iti multumesc foarte mult! :* happy big grin

| EvaneSScence a răspuns (pentru 1Voineoska1):

In cazul asta sigur NU ii lua. Lasa sa-i ia parintii ei daca au asa multi bani. SI sunt jucarii frumoase sub 100 lei ( am vazut si la Carrefour un urs dragut, mare mare de 1, 30 m si era la pret sub 100) sau chiar mai ieftine. Ia-i tot ceva de plus, sa-i ia ochii.
Daca o obisnuiesti asa, o sa tot aiba mereu pretentii.
Daca vrei sa te scuzi, spui ca nu se gaseste, dar mai bine nu te scuzi. Mai degraba ii spui ca orice cadou trebuie sa fie o surprizahappy. ( si asta e adevarul )

| 1Voineoska1 explică:

Vreau sa stiu si cat mai costa si del mai bun raspuns primeste o FUNDA maree!

| Dragutzageo a răspuns:

Uite intra aici http://www.amazon.com/FurReal-Friends-Lulu-Cuddlin-Kitty/dp/B001TMA03U si poti sa il cumperi pe net cu livrare speciala acasa!