| AnonimatB a întrebat:

Daca am 13 ani pot face comanda pe Emag pe numele meu? Se apropie ziua mamei mele si a vazut pe Emag un colier, dar nu si l-a putut permite. Am adunat bani pentru a il cumpara si a-i face o surpriza. Pot face comanda pe numele meu? Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu poti face comanda pe numele tau, nu ai carte de identitate.
Parerea mea este sa spui tatalui si sa faci comnada pe numele lui.

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu prea poti ca ti se va cere un buletin (pe care tu nu il ai) la livrare