| Era256 a întrebat:

Bună TPU, dacă fac o comanda de la eMag și aleg opțiunea "ridicare personala" trebuie să merg la poștă ca să îl iau. Ce ar trebui să îi zic persoanei de la poștă, mai exact cum vorbesc cu el/ea să îmi dea coletul?

7 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Da nu nu ai mai vorbit niciodata cu un om? sau de unde nedumerirea asta?

suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca se numeste RIDICARE PERSONALA de ce ar veni la usa comanda?

| Elena9328 a răspuns:

Cei d

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ii zici ca ai de ridicat o comanda eMAG si ii dai doar buletinul. Nimic mai mult.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mai confunda livrarea la domiciliu cu ridicarea personala. Eu zic sa te mai documentezi pentru ca sunt doua lucruri total diferite.

| Illuminati2016 a răspuns:

Pai mergi la posta si ridiculizezi produsul daca este cu ridiculizare personala. funda?

| Ruxi942 a răspuns:

Ridicare personala e de la sediu ce treaba are cu posta?
Incearca pe https://mallcopii.ro/