| Bondarel99 a întrebat:

Daca aleg sa ridic eu comanda de la eMAG (de la punctele acelea de ridicare-posta) cate zile am la dispozitie?

Răspuns Câştigător
| dannyel86 a răspuns:

"In momentul in care produsele tale ajung la oficiul postal te vom anunta prin e-mail sau SMS. Te rugam sa le ridici in cel mult 7 zile, altfel comanda ta va fi anulata automat."
https://m.emag.ro/info/livrarea-comenzilor-emag

1 răspuns:
| alex15ccc a răspuns:

Coletul ramane la posta, daca intarzii o sa te taxeze cu o anumita suma pe zi, deci cand ai primit mesajul ca coletul e la posta trebuie sa il iei in ziua in care a ajuns.