| ILoveMusic25 a întrebat:

Daca un cumparator imi da mesaj pe olx si vrea sa-i trimit prin courier colet, eu pot sa-i trimit prin tocmai? Ca livrarea este gratuita...

5 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nu. Sunt doua firme separate si concurente.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acel cumparator ti-a cumparat produsul pe olx deci produsul este pe olx acum? Ca sa poti trimite pe tocmai trebuie s ai si acolo produsul si acel cumparator sa ti-l cumpere de acolo.Sa aiba si el cont pe tocmai si sa liciteze produsul.

| Thebestkiller a răspuns:

Da, poti sa trimiti si pe tocmai.ro. Asta depinde de tine daca vrei sa ii oferi livrare gratuita sau nu.

| ILoveMusic25 explică (pentru Thebestkiller):

Iti multumesc! happy

| Thebestkiller a răspuns (pentru ILoveMusic25):

Nu ai pentru ce... (funda?)