| anonim_4396 a întrebat:

De ceva timp urmaresc anumite site-uri cu imbracaminte din Italia. Preturile sunt foarte accesibile si ma intrebam daca cumva, stie cineva din ce zone a Italiei se aprovizioneaza, sau numele magazinelor, sau distribuitori...Mentionez ca produsele nu sunt "de firma" ci no name`uri de bun gust si foarte ieftine

2 răspunsuri:
| aNdRaSkUmPy a răspuns:

Unele site-uri îţi trimit ceea ce ai comandat la tine acasă (desigur, dacă le dai adresa) happy
Şi nu ţi-aş putea spune în ce zone se aprovizionează dacă nu ne dai site-ul respectiv happy

| RoxanaCC a răspuns (pentru aNdRaSkUmPy):

Am descoperit si 2 profile de facebook cu haine importate din Italia. Acesta ar fi unul http://www.facebook.com/nicolee.boutyk?fref=ts
Daca cumva aveti idee de unde mai exact din Italia m`ar ajuta enorm