| Iuliaa_3660 a întrebat:

Buna TPU happy. Deci. as vrea sa-mi cumpar alt telefon si pariniti au spus ca pana in 70 de euro. as vrea sa-mi recomandati ceva telefoane bune. Cel care pune un telefon frumos si convenabil. adica sa mearga bine etc. are funda tongue... Daca depaseste un pic nu e problemawinking

2 răspunsuri:
| AllinaDaniella a răspuns:

Nokia C3 (este cu qwerty), Samsung Star(touch), Nokia C5(normal) big grin

| gєσяgιαηα a răspuns:

Http://www.telefoane-ieftine.com/ sper sa iti fie de folos :* pup