| deyu121 a întrebat:

Buna TPU.Deja vreau sa imi cumpar rechizitele si vreau sa le i au din Auchan.Deja sunt aparute in magazin? In Auchan se gasesc caiete cu modele? Dar penarele cum sunt acolo? Raspundeti mi va rog

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Buna!
Eu zic sa mai astepti pana dupa 1 sepmtebrie ca atunci incep reducerile si ofertele ca incepe scoala. N-are rost sa-ti iei de acum + ca atunci vor fi mult mai multe modele.

2 răspunsuri:
| Storm1X a răspuns:

Nu ar fi cel mai usor sa te duci pana acolo si sa te uiti, zic si eu

| ROG a răspuns:

1.Eu nu le-am vazut in magazin!
2.Ce fel de modele? Te referi al coperti?
3.Penarele sunt bunicele, eu de obicei iau d-alea cu 2 fermoare!