| Laurritta a întrebat:

Am auzit ca au aparut caiete cu Violetta. Vreau sa cumpar si eu cateva. Se pot cumpara si din librari, nu doar de pe net? Voi ati vazut caiete cu Violetta pe undeva? Va rog sa raspundeti sincer.

Răspuns Câştigător
| 010101012 a răspuns:

Am vazut in Carrefour si Auchan, dar presupun ca vei gasi si in librarii. Funda?

| Laurritta explică (pentru 010101012):

In ce oras ai vazut? Daca raspunzi, promit ca iti dau fundita.

| 010101012 a răspuns (pentru Laurritta):

In Constanta

3 răspunsuri:
| Ilincadeea a răspuns:

Exista si in librarii pentru ca eu mi-am cumparat si sunt mult mai ieftine. happy