| AnKa76 a întrebat:

Trec in clasa a 7-a si nu stiu ce sa-mi cumpar ghiozdan sau geanta de umar. Voi ce spuneti, si daca mi-ati recomanda un supermarket de unde sa imi cumpar pentru a fi si de calitate ar fi super. Mai am o problema cu rechizitele ca nu pre stiu de unde sa le cumpar ca la librarie nu gasesc ce vreau. Sper sa ma ajutati.

Multumesc!

Răspuns Câştigător
| AleandraIleana98 a răspuns:

Buna.Eu una ti-as recomanda ca in clasa a 7 a sa iti iei ghiozdan(ti-o spun din proprie experienta).Eu cand am trecut in clasa a 6a am facu marea prostie de am lua o gensta si nu am avut-o decat doua zile fiindca ma omora de umar.Mai aveam putin si imi faceam rana la umar(aveam si multe carti). Parerea mea e ca mai bine ai cumpara atat ghiozdan, cat si rechizitede la magazine fiindca la supermarket-uri sunt mai scumpe si calitatea e aceeasi.

| xChampiionOrLooser a răspuns (pentru AleandraIleana98):

Eu port geanta, si nu ma doare umarul, deci...

12 răspunsuri:
| Delicacy a răspuns:

O sacosa ar fi mai trainica. ^^

| VivianneMnt a răspuns:

Rechizite poti sa iti iei din supermarket gen Carrefour, acolo gasesti de toate. Cat despre geanta sau ghiozdan, tind sa recomand ghiozdanul.In plus, gasesti mai multe modele de ghiozdane.

| mirumiru366 a răspuns:

Geanta de umar poti sa le ei de la carrefour

| AnKa76 explică (pentru mirumiru366):

Mersi de ajutorbig grin

| abcgame a răspuns:

Ai pute-a sa ti le ti in cur...nici nu mai dai banii

| AnKa76 explică (pentru abcgame):

Ce raspuns interesant...

| Mexico666 a răspuns:

Adytzzu_ady98
iti spun daca imi dai add big grin

| iavnroxana1997 a răspuns:

Ghiozdan pentru ca geanta iti va da dureri de spate [experienta proprie ]

| AnKa76 explică (pentru iavnroxana1997):

Merci:* am ajuns si eu la aceeasi alegere trecand prin acea experienta nasoalasad ....doar ca nu stiam ce sa alegbig grin

| lavi50 a răspuns:

Eu zic sa-ti cumperi ghiozdan de la vreun magazin di pitesti