| BrokenAngels a întrebat:

duminica trecuta am dat comanda de pe eMAG, si astazi este Joi si nu am primit nici macar mesaj, sau apel.Deci au trecut 4 zile, si nu a sosit comanda, de ce?

5 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Și mie mi s-a întâmplat sa întârzie vreo 5 zile, cred ca e din cauza ca produsele sunt vândute de alta firma, nu de eMAG și in cazul asta firma aia se ocupa de trimiterea produsului sau nu era pe stoc atunci.

| BrokenAngels explică (pentru Bondarel99):

Nu,acum am aflat cauza, am comandat, pe langa celelalte produse, un produs care era indisponibil, cred ca de asta.

| Bondarel99 a răspuns (pentru BrokenAngels):

Cred ca așteptau sa revină in stoc laughing
Oricum nu veneau ele odată cu același curier.

| Kryeno a răspuns:

Și mie mi-a fost livrat un colet după patru zile de la plasarea comenzii. Se întâmplă astfel din cauză că unele produse nu sunt vândute de către eMag, ci de alte firme prin intermediul acestuia - firma respectivă devine, din momentul plasării comenzii, responsabilă pentru coletul tău, inclusiv responsabilă pentru livrarea sa la data stabilită.

| Violleta2022 a răspuns:

Cand ai platit, ti-au trimis mesaj de confirmare a comenzii?