| sergiutaker a întrebat:

Buna TPU.E bun telefonul Samsung galaxy ace? Vreau pareri. Merita banii? Ce smartphone imi recomadati pana in 800 de lei.Dau funda pentru cel mai bun raspuns.

4 răspunsuri:
| raikidd a răspuns:

Eu am ace de aproape un an si da e destul de bun daca nu ai peste 1200lei
acum conteaza si ce vrei sa faci cu el, daca vrei sa te joci jocuri noi va trebui cel mai probabil sa-ti pui un custom rom

| Biuubiu a răspuns:

Pana in 800 de lei cel mai bun e Galaxy Ace dupa parerea mea. si DA! Merita banii. Este un telefon foare bun, dar depinde si ce vrei sa faci cu el.

| Shaner a răspuns:

Eu am Iphone 4 el cuosta 9973lei dar are doar 8 9 luni/tii nu stiu ce telefon sensarnii sati recomand doar lunar utete dac iti place si mi scrii raspuns daca ceva iti mai caut Alege smartphoneul Huawei U8666 pe platformă Android şi primeşte 500 MB lunar timp de 1 an contra plăţii lunare de 220 lei

| andreisandu28 a răspuns (pentru Shaner):

Vai de mama ta....cu scrisu vai de el...