| YoungMin a întrebat:

Este cineva care a comandat produse kpop sau jrock? Daca da, de pe ce site si cum a decurs plata? Sau daca este cineva care vinde CD-uri kpop?

Răspuns Câştigător
| PaulaGGiyongchy a răspuns:

Eu nu am comandat.Dar kpop Romania a facut o petitie cu semnaturi pentru eMAG, acesti au fostd e acord ca daca se strang mai multe semnaturi aduc albume kpop.

| YoungMin explică (pentru PaulaGGiyongchy):

Cum ai comandat?
eMAG au adus albume sau inca este in desfasurarea strangerea de semnaturi?

2 răspunsuri:
| PaulaGGiyongchy a răspuns:

Petitia cu semnaturi s a incheiat, acum asteptam ca eMAG sa ne dea un raspuns. Poti sa le trimiti tu mesaj pe Facebook, poate iti vor spune ceva. Daca afli uite id meu: Paula_change